top of page

Dış Ticaret & Pazarlama Hizmetleri ltd

Satış Temsilcilikleri

​İşbirliği yapmış olduğumuz üreticiler

 

İş birlikleri 2017

İş birliği 01

 

 

IECOL International enerji tasarruflu, çevre dostu Led lamba üreticisi olup, kendini araştırmaya ve yenilenmeye adamıştır. IECOL, Led iç mekan ve dış mekan lambaları sunar. Çeşitli yerel ve uluslararası sertifikalarımız arasında, CE, Rohs, SASO ve VDE, ve CCC bulunmaktadır.

 

Müşterilerimizin en temel taleplerinden R&D, tasarım, ağaç işçiliği, boyama, kalıp olmak üzere esnek taleplerine cevap vermekteyiz. IECOL enerji tasarruflu, çevre korumalı ve çevreci bir yaşam prensiplerine öncelik vermektedir. Üretim yerimiz yüksek teknoloji ve ileri üretim gereçleri ile donatılmıştır.

 

Yüksek kalite malzemesiyle, bilimsel yönetimiyle ve yetenekli ekibiyle sadece modern bir hizmet sunmakla kalmaz aynı zamanda SIFIR Hata üretim kontrol sistemini de işletir. IECOL yüksek kalite, uygun fiyat, ve mükemmel servisi ile Bütünlük, Pratiklik, Yenilik ve İncelik konseptiyle iç ve dış pazarlarda saygınlık kazanmıştır. IECOL'u seçtiniz, harika yaşamınız aydınlansın!

 

http://www.iecol.com/

İş Birliği 02

 

 

TURPACK Makine, uzun yıllara dayanan paketleme makineleri alanındaki, imalat tecrübesiyle ambalaj makineleri sektörüne yönelik toz, granül ve sıvı stick dolum makineleri, yatay ve dikey ambalaj paketleme makineleri, vidalı, volümetrik ve terazili dolum makineleri ve benzeri alanlarda onlarca çeşit makineyi müşterilerinin talepleri doğrultusunda, son teknoloji ve kalite ile üretmektedir.

 

Makinelerimiz ile 0,25 gramdan 50 kg’ma kadar her türlü taneli, toz, sıvı ve granüllü ürünleri hassas gramajlama sistemleri ile ambalajlayabilir, doldurabilir ve kutulayabilirsiniz.

 

İmalat aşamasında gösterdiği hassasiyeti satış sonrasında montaj ve servis hizmetleriyle de göstermektedir. 24 saat ulaşabileceğiniz uzman personelimizle; karşılaşabileceğiniz sorunlar en kısa sürede giderilecektir.

 

 

 

 

https://www.turpack.com.tr/

İş Birliği 03

 

 

Nar Tıbbi Tekstil hastane ve otellerin tüm tekstil ihtiyaçlarını Box önlüğü, hasta önlüğü, havlu, battaniye, pike, çarşaf, nevresim gibi ürünlerle karşılar.
 

 

Yoğun olarak tek kullanımlık ürünler ve steriller yapmaktadır.

 

Vizyonumuz; sektöründe öncü, yenilikçi ve kaliteli hizmetler ile standartları belirleyen örnek bir şirket olmaktır.

 

Daha fazlasını sunmak, bizi her zaman farklılaştıracaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.nartibbitekstil.com/

İş birliği 04

 

 

am Language Studio - Malta Dil Okulu  

Malta'daki ilk İngilizce dil okullarından biri olan am Language Studio yüksek kalitede İngilizce dil kursları ve müşteri memnuniyeti sunmaktadır. 1987 yılında kurulan am Language Studio, FELTOM federasyonunun kurucu üyelerinden biridir. (İngilizce Öğretimi Organizasyonu Federasyonu) Malta'daki İngilizce Dil okullarının kalitesiyle ilgili dernektir. am Language Studio Malta Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslıdır ve tüm departmanlarıımız ISO 9001 akreditedir.

Kursumuzun diğer okullardan farkı nedir?

Kurslar profesyonel bir çevrede arkadaşça sunulur. Kursumuzun felsefesi basitlik ve etkinliği en yenilikçi eğitim teknikleri ile birleştirerek kişisel yaklaşımdır. Öğretmenlerimiz kalifiyedir ve İngilizce ana dilidir. Küçük bir organizasyon olarak bireysel ihtiyaçlarınıza yoğunluk verebilir ve İngilizcenizi ilerletmenize yardımcı oluruz. İngilizce eğitiminin yanı sıra konaklama ve boş zamanlardaki  aktivitelerde genç ve dinamik bir takımla yardımcı olmaktayız. İdari kadrodan öğretmenlere ve aktivite ekibine kadar herkes Malta'da yaşayacağınız deneyimin her zaman hatırada kalması için her tür eforu göstermektedir!

Ayrıca her ulkede yabanci dil yuksek lisans ya da doktora konularinda egitim danismanligi hizmeti verilmektedir.

 

http://www.amlanguage.com/

Malta 2004 Dil okulu günlerim blogum:  

http://polenist.blogspot.com.tr/2011/10/malta-2004-malta-dil-okulu-gunlerim.html 

İş birliği 05

 

Aktaşlar Lezzet Grubu 1981 yılında Ordu’da Aktaşlar Pide markası ile 40 kişilik müşteri kapasiteli bir salonda faaliyete başladı. Kaliteden ödün vermeyen firmamız çok kısa süre içerisinde emeğinin karşılığını aldı ve Ordu’ da ki restaurant sayısını dörde çıkardı.Ordu,da Restaurant hizmetlerinde nabzı tutan firma haline geldi. 2014 yılında ülke geneline yayılma hedefine istinaden yeni zincir markamız Nelipide Gurmenin konsept çalışmalarını tamamlayarak ilk şubemizi İstanbul’da Bağdat Caddesi’nde açmış bulunmaktayız. Kısa sürede İstanbul’da yaşayan pide ve yöresel mutfak severlerin gözdesi haline gelen Nelipide Gurme ikinci şubesini Ataşehir Bulvar 216 ‘ da açtı. Şuanda altyapısı ve reçeteleri tamamlanan Nelipide Gurme için francahise görüşmelerine başlamış ve Ankara İstanbul Avrupa yakası İzmir Samsun gibi illerde yakın zamanda şubelerimizi açmış olacağız.

Şu an faaliyette olan Restaurantlarımızda kullanılan tüm malzemeler ISO 9001 VE ISO 22000 belgelerine sahip üretim tesisimizde en hijyenik koşullarda hazırlanarak günlük olarak gönderilmektedir.

 

 

http://www.aktaslardondurulmuslezzetler.com/

 

 

 

 

 

http://mebsan.com.tr/

Anchor 1
İş birliği 06

 

Kuantum Travel  LLC Tour4arabs - Licence No: A - 7042

Türkiye'de bir hoş geldinizle samimi bir gülümseme eşliğinde kalpten bulacaksınız. Umarız www.tour4arabs.com güvenilir bir arkadaşınız olur, yerel bilgi ve uzmanlığımız tatil tecrübeniz boyunca sizi yönlendirir. Bir gülümseme ile hizmet. Misafirperver Türk kültürünün önemli bir parçasıdır ve yabancılar Tanrı'nın konukları olduğu ve sıcak karşılanmasının öngörüsü üzerine kurulmuştur. Şirketimiz felsefesinin bir parçası olarak bu hoş, serinletici tutumu almaya çalıştık. İlk ve son izlenimlerin önemini anlıyoruz, böylece Türkiye'ye geldiğinizde sıcak bir gülümsemeyle karşınızdayız. Yerdekilerimiz olan temsilcilerimiz, yalnızca derinlemesine yerel bilgileriyle değil aynı zamanda sıcak, samimi kişilikleri için de seçiliyor. Yerlerinize transferleriniz sırasında genelde klimalı minibüslerde veya araçlarda bir temsilci eşlik edecektir. Uzmanlık ve uzmanlık bilgisi: Www.tour4arabs.com ile ilk irtibat noktanız muhtemelen bizim rezervasyon ekibimizden biriyle konuşacak veya tatilinizi yaptığınızda bize mail gönderecek. O andan itibaren, Türkiye'ye uzman bir tur operatörü olarak 15 yılı aşkın deneyimden yararlanacaksınız. Herkesin tatilinden farklı bir şeyler istediğini anlıyoruz, böylece satış ekibimiz size en uygun tatilini bulmanıza yardımcı olmak için oradadır. İdeal tatilinizi yapmanıza yardımcı olmak için tavsiye verebilmeleri için hepsi kişisel olarak tatil yerlerini ve konaklama yerlerini ziyaret ettiler. Alternatif olarak, araştırmalarınızı çevrimiçi gerçekleştirmeyi tercih ediyorsanız, web sitemizin zengin bilgi sunduğunu ve her zaman e-postayla alınan sorgulara hızlı bir yanıt vereceğimizi göreceksiniz. Benzer şekilde, tatil yaptıktan sonra temsilciler ekibimiz, ev sahipleriniz de yerel bilgi ve tavsiye için çok değerli bir kaynaktır ve günün 24 saati hizmetinizdedir

http://www.tour4arabs.com/

bottom of page